Mød os

Vores medarbejdere

Vi er stolte af hver enkelt medarbejder. Vi har et højt kvalificeret og imødekommende team med ekspertise indenfor taleteknologi på kandidat- og ph.d.-niveau. De er alle fast besluttet på at omdanne det, der siges, til meningsfuld information.

Vi kan hjælpe med alt fra salg, projektsupport, rådgivning og træning til tekniske installationer.

P.S. Ingen af os skriver hurtigere, end vi taler.

Søren Gershøj

Director, Sales
Mail icon

+45 31 37 42 00

Ron Klaassen

Sales Manager
Mail icon

+45 31 49 75 29

Mail icon

ron.klaassen@omilon.com

Morten Glundholt

Key Account Manager
Mail icon

+45 40 42 76 40

Mail icon

morten.glundholt@omilon.com

Dorte Wilhardt

Sales Coordinator
Mail icon

dorte.wilhardt@omilon.com

Jesper Rosenlund Nielsen

Director, Delivery
Mail icon

+45 31 79 00 85

Mail icon

jesper.rosenlund.nielsen@omilon.com

Helle Buhl

Delivery Manager, Services
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

helle.buhl@omilon.com

Lene Guldmann

Project Manager
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

lene.guldmann@omilon.com

Pernille Lauritzen

Project Manager
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

pernille.lauritzen@omilon.com

Peter Rasmussen

Senior System Consultant
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

Peter.Rasmussen@omilon.com

Carsten Kunckel

System Consultant
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

Carsten.kunckel@omilon.com

Jakob Sig Hannibal

System Consultant
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

jakob.hannibal@omilon.com

Rasmus Høll Jakobsen

System Consultant
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

rasmus.jakobsen@omilon.com

Henrik Wind

Senior Implementation Consultant
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

Henrik.Wind@omilon.com

Svend Olsen

System Consultant
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

Svend.Olsen@omilon.com

Jørn Jensen

IT Group Manager
Mail icon

+45 20 84 87 39

Mail icon

jorn.jensen@omilon.com

Per Lundvald

Director, Product Development
Mail icon

+45 29 25 56 60

Mail icon

per.lundvald@omilon.com

Majbrit Lynge Larsen

Product Owner
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

majbrit.lynge.larsen@omilon.com

Carsten Hansen

Architect
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

Carsten.Hansen@omilon.com

Morten Olsen

Senior System Developer
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

Morten.Olsen@omilon.com

Bjørn Priisholm Fuglsang

Senior System Developer
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

bjorn.fuglsang@omilon.com

Jacob Nielsen

System Developer
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

Jacob.Nielsen@omilon.com

Niels Bonde Nielsen

System Developer
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

niels.bonde.nielsen@omilon.com

Tom André Hansen

Test Consultant
Mail icon

+45 70 10 55 10

Mail icon

tom.andre.hansen@omilon.com

Job i Omilon

Vi leder efter kvalificerede og dygtige medarbejdere, både nyuddannede og erfarne. Er du interesseret i at arbejde sammen med os? Send gerne en uforpligtende ansøgning til job.dk@omilon.com

Vi bruger cookies for at give dig en god oplevelse, når du besøger vores hjemmeside. Cookies bruges også til webstatistikker for at forbedre hjemmesiden. Du kan vælge at acceptere, at vi bruger cookies under dit besøg ved at klikke på "Accepter".