Mød os

Vores medarbejdere

Vi er stolte af hver enkelt medarbejder. Vi har et højt kvalificeret og imødekommende team med ekspertise indenfor taleteknologi på kandidat- og ph.d.-niveau. De er alle fast besluttet på at omdanne det, der siges, til meningsfuld information.

Vi kan hjælpe med alt fra salg, projektsupport, rådgivning og træning til tekniske installationer.

Søren Gershøj

Director, Sales
Mail icon

31 37 42 00

Kristina Christensen

Kristina Christensen

Senior Sales Executive
Mail icon

29 27 16 79

Mail icon

kristina.christensen@omilon.com

Klaus Riisberg

Klaus Riisberg

Senior Sales Executive
Mail icon

51 19 27 70

Mail icon

klaus.riisberg@omilon.com

Maja Lynge Johannesen

Maja Lynge Johannesen

Sales Executive
Mail icon

61 10 10 73

Louise Randa

Louise Randa

Senior Sales Executive
Mail icon

43 14 44 42

Mail icon

louise.randa@omilon.com

Dorte Wilhardt

Dorte Wilhardt

Sales Coordinator
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 1

Mail icon

dorte.wilhardt@omilon.com

Jesper Rosenlund Nielsen

Director, Delivery
Mail icon

31 79 00 85

Mail icon

jesper.rosenlund.nielsen@omilon.com

Helle Buhl

Delivery Manager
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

helle.buhl@omilon.com

Lene Guldmann

Senior Project Manager
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

lene.guldmann@omilon.com

Pernille Lauritzen

Project Manager
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

pernille.lauritzen@omilon.com

Carsten Kunckel

Senior System Consultant
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

carsten.kunckel@omilon.com

Rasmus Høll Jakobsen

Senior System Consultant
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

rasmus.jakobsen@omilon.com

Jakob Sig Hannibal

System Consultant, Data Analysis Specialist
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

jakob.hannibal@omilon.com

Christina Rose Splidsboel

System Consultant
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

christina.splidsboel@omilon.com

Henrik Wind

Senior Implementation Consultant
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

henrik.wind@omilon.com

Svend Olsen

System Consultant
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

svend.olsen@omilon.com

Kasper Friis Jakobsen

Support consultant
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

kasper.friis.jakobsen@omilon.com

Caroline Mose Skov

Support consultant
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

caroline.mose.skov@omilon.com

Martin René Vestergaard

Senior System Consultant
Mail icon

70 10 55 10 - vælg 2

Mail icon

martin.vestergaard@omilon.com

Per Lundvald

Director, Product Development
Mail icon

29 25 56 60

Mail icon

per.lundvald@omilon.com

Anne Bøgh Fangel

User Experience Manager
Mail icon

22 25 53 22

Mail icon

anne.bogh.fangel@omilon.com

Majbrit Lynge Larsen

Product Owner
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

majbrit.lynge.larsen@omilon.com

Anja Eilstrup

Product Quality Manager
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

anja.eilstrup@omilon.com

Carsten Hansen

Architect
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

Carsten.Hansen@omilon.com

Morten Olsen

Senior System Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

Morten.Olsen@omilon.com

Bjørn Priisholm Fuglsang

Senior System Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

bjorn.fuglsang@omilon.com

Thomas Saaugaard

Thomas Saaugaard

Senior System Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

thomas.saaugaard@omilon.com

Jacob Nielsen

System Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

Jacob.Nielsen@omilon.com

Niels Bonde Nielsen

System Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

niels.bonde.nielsen@omilon.com

Tobias Askholm Bülow

System Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

tobias.askholm.bulow@omilon.com

Nicolai Hvidt

System Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

nicolai.hvidt@omilon.com

Amalie Hviid Kjærsgaard

System Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

amalie.kjaersgaard@omilon.com

Michael Kloock

Michael Kloock

Softwaretester
Mail icon

30 73 77 75

Mail icon

mikael.kloock@omilon.com

Nikoline Høy Iversen

Student Software Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

nikoline.iversen@omilon.com

Amalie Hammershøj

Student Software Developer
Mail icon

70 10 55 10

Mail icon

amalie.hammershoj@omilon.com

Jørn Jensen

IT Group Manager
Mail icon

20 84 87 39

Mail icon

jorn.jensen@omilon.com

Job i Omilon

Vi leder altid efter kvalificerede og dygtige medarbejdere, både nyuddannede og erfarne. Er du interesseret i at arbejde sammen med os? Send gerne en uforpligtende ansøgning til job.dk@omilon.com.

Vi bruger cookies for at give dig en god oplevelse, når du besøger vores hjemmeside. Cookies bruges også til webstatistikker for at forbedre hjemmesiden. Du kan vælge at acceptere, at vi bruger cookies under dit besøg ved at klikke på "Accepter".

Læs her hvordan vi behandler dine oplysninger.