Våre ansatte

Vi er stolte over hver eneste ansatt. Vi har et høyt kvalifisert team med ekspertise innen taleteknologi på master- og doktorgradsnivå, alle fast bestemt på å forvandle tale til meningsfull informasjon. 

Vi kan hjelpe dere med alt fra prosjektstøtte, rådgivning og opplæring til tekniske installasjoner. PS. Ingen av oss skriver raskere enn vi snakker. 

Martin Elster

CEO Omilon Norge og Omilon Group CTO
Mail icon

+47 91 55 67 83

Mail icon

martin.elster@omilon.com

Jacques Svarverud

Sales Director Norway
Mail icon

+47 414 73 754

Mail icon

jacques.svarverud@omilon.com

Fredrik F. Aagaard

Product Specialist
Mail icon

+47 930 37 383

Mail icon

fredrik.aagaard@omilon.com

Charlotte E. Svanberg

Key Account Manager
Mail icon

+47 975 90 440

Mail icon

charlotte.svanberg@omilon.com

Christer N. Jensen

Key Account Manager
Mail icon

+47 404 12 883

Mail icon

Christer.jensen@omilon.com

Henning Hov

CFO
Mail icon

+47 480 16 319

Mail icon

henning.hov@omilon.com

Trine Arentz Bakstad

Marketing Manager
Mail icon

+ 47 90 15 80 30

Mail icon

trine.bakstad@omilon.com

Tone Bryhni

Delivery Manager
Mail icon

+47 924 23 863

Mail icon

tone.bryhni@omilon.com

Terje Lia

CAO
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

terje.lia@omilon.com

Merete Motrøen

Administrative Assistant
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

merete.motroen@omilon.com

Dries Tanghe

Speech Scientist
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

dries.tanghe@omilon.com

Mathias Falk

Senior System Consultant
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

mathias.falk@omilon.com

Lene Mølmen

Senior System Consultant
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

lene.molmen@omilon.com

Knut Roger Melbye

System Consultant
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

knut.roger.melbye@omilon.com

Morten Hamnvik

Senior System Consultant
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

morten.hamnvik@omilon.com

Brit Hansen

Education Specialist
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

brit.hansen@omilon.com

Anniken Olsen

System Consultant
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

anniken.olsen@omilon.com

Markus Stiris

Senior System Consultant
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

markus.stiris@omilon.com

Line Adde

Product Manager
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

line.adde@omilon.com

Magnus Jordal

System Consultant
Mail icon

+47 23 00 74 70

Mail icon

magnus.jordal@omilon.com

Omilon logotype

Vi er alltid på utkikk etter kvalifiserte og dyktige medarbeidere, både nyutdannede og erfarne. Har du lyst til å arbeide hos oss? Send oss gjerne en åpen søknad

Vi benytter oss av Informasjonskapsler (cookies) for å kunne gi deg en god opplevelse når du besøker vår nettside. Informasjonskapsler brukes også for webstatistikk og for å kunne gjøre forbedringer på vår nettside. Du kan velge å godkjenne av vi bruker informasjonskapsler ved å klikke på "aksepter"